Результати моніторингу якості освіти

Результати  моніторингу якості освіти

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ

у 2019-2020 н.р.

Учні, учасники ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

з/п

Назва олімпіади

ПІП учня

Клас

Місце

ПІП вчителя, який викладає предмет

1.

Біологія

Попик Валерія Віталіївна

8-А

2

Кокиза В. Й.

Задорожна Дарія Миколаївна

9

2

Кокиза В. Й.

2.

Фізика

Швець Наталія Юріївна

9

6

Толста А. С.

Гідзіль Ярослав Мар’янович

10-Б

5

Толста А. С.

3.

Хімія

Усата Анастасія Олександрівна

8-А

4

Лагановська М. В.

Калінчук Альона Василівна

9

3

Лагановська М. В.

4.

Трудове навчання

Білоус Ольга Петрівна

9

6

Мостова Н. І.

Котюжанська Лілія Анатоліївна

10-А

1

Мостова Н. І.

Чернецька Ольга Станіславівна

11-А

4

Мостова Н. І.

5.

Географія

Підгородецький Валентин Олександрович

11-А

3

Пльонсак Н. В.

6.

Англійська мова

Білоус Ольга Петрівна

9

8 - 9

Гайдук Н. М.

Курдибаха Андрій Миколайович

10

3

Гайдук Н. М.

7.

Юні літератори

Шуляк Яна

4-А

4

Лобода А. Г.

Даниленко Яна

4-Б

3

Вишневська О. В.

8.

Юних мовознавців (англ.)

Даниленко Яна Валеріївна

4-Б

2

Мандзюк Т. О.

9.

10.

Юні математики

Балтовський Василій

3-й

4

Шастун Н. П.

Мазур Олександр

4-А

4

Лобода А. Г.

Даниленко Яна

4-Б

3

Вишневська О. В.

11.

Юні знавці української мови

Усата Олеся

4-Б

3

Вишневська О. В.

 

Інформаційні технології

Мазур Вадим Володимирович

10-А

1

Мазур Г. М.

12.

Історія

Попик Валерія Віталіївна

8-А

11

Балтовська Н. О.

Мандзюк Дарія Валеріївна

9

15

Балтовська Н. О.

13.

Математика

Кушпіта Ангеліна Михайлівна

8-А

12 - 13

Яблонська В. І.

Білоус Ольга Петрівна

9

4

Яблонська В. І.

Мазур Леся Володимирівна

11-Б

5

Яблонська В. І.

14.

Астрономія

Підгородецький Валентин Олександрович

11-А

9

Толста А. С.

 

Учні, учасники ІІ етапу Всеукраїнських предметних конкурсів:

з/п

Назва конкурсу

ПІП учня

Клас

Місце

ПІП вчителя, який викладає предмет

1.

Міжнародний мовно – літературний конкурс імені Т. Шевченка

Даниленко Віктор

5-Б

4

Парнета Н. В.

Усата Анастасія

8-А

3

Симонішена Н. О.

Мазур Леся

11-Б

7

Парнета Н. В.

2.

ІІ етап конкурсу імені  П. Яцика

Даниленко Віктор

5-Б

        2

Парнета Н. В.

Задорожна Дарія

9

2

Симонішена Н. О.

 

2018-2019 н.р.

 Учні, учасники ІІ етапу предметних олімпіад 2018 – 2019 н. р.

з/п

Предмет

ПІПБ  учня

Клас

Місце

ПІПБ вчителя

 

1

Історія

 

Мазур Леся

10-Б

3

Балтовська Н.О.

 

 

Куцолабська Марина

11-А

8

 

2

Математика

 

Білоус Ольга

8-й

6-8

Яблонська Т.В.

 

Кушпіта Ангеліна

7-А

11-13

Яблонська В.І.

 

Мазур Леся

10-Б

6

 

Яблонська Т.В.

 

3

 

 

Біологія              

Мазур Леся

10-Б

3

Мащук Н.Є.

 

Калінчук Альона

8

14

 

4

 

 

Хімія

Усата Анастасія

7-А

3

Лагановська М.В.

 

Задорожна Дарія

8-й

5

 

Крис Тетяна

11-А

6

 

5

Географія

Підгородецький Валентин

10-А

5

Пльонсак Н.В.

 

6

Правознавство

Таранець Віктор

11-Б

 

  Ляшенко О.Д.

 

7

Інформаційні технології

Мазур Вадим

9-А

6

Мазур Г.М.

 

Марціс Віталій

11-А

8

 

8

Трудове навчання

Ковальський Богдан 

11-А

3

Ляшенко О.Д.

 

 Білоус Ольга

8

3

Мостова Н.І.

 

Котюжанська Лілія

9-А

4

 

Чернецька Ольга

10-А

4

 

Бнатова Анастасія

11-А

3

 

 

9

Фізика

Швець Наталія

8-й

6-7

Толста А.С.

 

10

Юні математики

Даниленко Віктор

4-Б

3

Недзельська Н.А.

 

Миросліп   Анастасія

3-Б

3

Вишневська О.В.

 

11

Юні літератори

Даниленко Віктор

4-Б

2

Недзельська Н.А.

 

Миросліп Дарія

4-А

4

Шпак А.Л.

 

12

Українська мова (3-4 класи)

Даниленко Яна

3-Б

1

Вишневська О.В.

 

Шуляк Яна

3-А

3

Лобода А.Г.

 

Даниленко Віктор

4-Б

2

Недзельська Н.А.

 

13

Юні природолюби

Даниленко Віктор

3-Б

4

Недзельська Н.А.

 

Мазур Олександр

3-А

3

Лобода А.Г

 

Усата Олеся

3-Б

-

Вишневська

 

Миросліп Дарія

4-А

-

Шпак А.Л.

 

14

Англійська мова (4 клас)

Даниленко Віктор

4-Б

7

Мандзюк Т.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники ІІ етапу предметних конкурсів:

 

Назва конкурсу

ПІП учня

клас

Місце

ПІП вчителя

1

ІІ етап районного конкурсу імені

П. Яцика

Усата Анастасія

7-А

2

Симонішена Н.О.

Мазур Леся

10-Б

8

Парнета Н.В.

2

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені

Т. Шевченка

Грищишена Анастасія

5-А

4

Слободянюк Т.В.

Копайгородська Анастасія

6-А

16

Задорожна Дарія

8

3

Симонішена Н.О.

Усата Анастасія

7-А

2

Мазур Леся

10-Б

6-9

Парнета Н.В.

3

Міс і містер орфографії

Миросліп Дарія

4-А

5

Шпак А.Л.

Про  підсумки навчальної діяльності учнів у 2018 – 2019 н. р.

 

№ з/п

Клас

Кількість учнів на початок року

  Прибуло

  Вибуло

  Кількість учнів на кінець року

З них навчається на:

  Середній бал

  % відвідування

10-12

%

7-9

%

  Якісний показник

  Рейтинг

4-6

%

1-3

%

1

1

27

0

1

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

88,8 

2

2

28

0

0

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

86,3 

3

3

18

0

0

18

4

22

7

39

61

1

7

39

0

0

8

89

4

3-Б

17

0

0

17

4

23.5

5

29,4

53

2

8

47

0

0

7,7

94,5

5

4

19

0

0

19

1

5,2

8

41,6

47,3

3

9

47

0

0

7,3

90,5

6

4-Б

14

0

0

14

1

7,1

6

43

50

4

7

50

0

0

7,2

87

1-4

123

0

1

122

10

14,4

26

38,2

51

 

31

45,7

0

0

7,5

89

7

5

19

0

1

20

1

5

9

45

50

2

6

30

4

20

7,5

93,6

8

5-Б

13

1

1

13

0

0

5

38,5

38,5

3

8

61,5

0

0

7,3

91

9

6-А

19

0

0

19

0

0

8

42

42

6

11

58

0

0

7

88,6

10

6-Б

14

1

0

15

1

6,6

6

40

47

6

8

53

0

0

7

91

11

7-А

15

0

0

15

1

7

6

40

47

1

8

53

0

0

8

92

12

7-Б

16

0

0

16

0

0

6

37,5

37,5

5

10

62,2

0

0

7

91

13

8-й

27

0

0

27

0

0

17

65

65

5

9

35

0

0

7,1

93

14

9-А

16

0

0

16

0

0

4

25

25

7

9

56

3

19

6,1

90

15

9-Б

17

0

0

17

0

0

4

20,5

20,5

4

13

78,5

0

0

7,2

90

5-9

156

2

2

158

3

2

65

39,2

41,3

 

82

54,1

7

4,3

7,1

91,1

16

10-А

14

0

0

14

0

0

4

29

29

3

10

71

0

0

6,6

92

17

10-Б

19

0

1

18

0

0

6

33

33

2

12

66,5

0

0

7

86

18

11

17

0

0

17

0

0

7

42

42

1

10

58

0

0

7,1

86

19

11-Б

14

0

0

14

0

0

1

7,1

7,1

4

11

78,7

2

14.2

5,9

84

10-11

64

0

1

63

0

0

18

28

28

 

43

68.5

2

3,5

6,6

87

1-11

342

2

3

343

13

5,4

109

35,1

40,1

 

156

56,4

9

2,6

7

89% 

 

В 2018-2019 н. р. досягли високого рівня навчальних досягнень, такі учні:

 

№ з/п

клас

ПІБ учня

1

3

Шуляк Яна  Олександрівна

2

3

Мазур Олександр Володимирович

3

3-Б

Пасічник Світлана Романівна

4

3

Даниленко Яна Валеріївна

5

3

Усата  Олеся Олександрівна

6

3

Миросліп Анастасія Віталіївна

7

3

Басюк  Ангеліна Валеріївна

8

4-А

Кокиза Тетяна Сергіївна

9

4-Б

Даниленко Віктор Валерійович

10

6-Б

Грегуль Олександра Анатоліївна

11

7-А

Усата Анастасія Олександрівна

 

Результати ДПА 2018-2019 н.р.

 

з/п

Вчитель

 

Клас

 

Кіль-кість учнів

 

Рівень навчальних досягнень

В

(12-10)

Д

(9-7)

С

(6-4)

П

(3-1)

С/б

 

Я/п

%

7-12 б %

Математика

1.

Мазур Г.М.

9-А

16/16

-

5-15,1%

8-50%

3-18,9 %

6,0

49,5

31,2

 

 

9-Б

17/17

-

8-47%

9-53 %

 

5,7

48

47

 

Загальний

 

33/33

-

13-40%

17-51,5%

3-8,5%

5,9

49

39

Українська мова

2.

Слободянюк Т.В.

9-А

16/16

-

5-15,1%

9–56,3%

2-12,6%

5,2

43,8

31,2

 

Симонішена Н.О.

9-Б

17/17

-

4-23,6%

12-70,6%

1-5,8

5,6

47

23,6

 

Загальний

 

33/33

 -

9 -27,3%

21- 63,6%

3-9,1%

5,4

45,4

27,4

Історія України

3

Балтовська Н.О.

9-А

16/16

-

 5-31,3%

10-62,5 %

 1-6,2%

5,8

48,5

31,5

 

 

9-Б

17/17

 -

10-59 %

7 -41%

-

6,8

52

59

 

Загальний

 

33/33

-

14-42,4%

17 -51,5%

1-3,1%

6,3

50,2

45,3

 

Загальний по ДПА

 

 

 

 

 

 

5,8

48,2

37,2

 

Результати контрольної роботи з математики

Клас

П.І.Б. вчителя

Всього учнів

Виконали роботу

В

Д

С

П

Якість учнів %

Середній бал

4-А

Шпак А.Л.

19

19

4

8

6

1

62 %

7,3

4-Б

Недзельська Н.А

14

14

1

7

4

2

53,5 %

6,4

 

Всього

33

33

25

14

6

-

57,7 %

6,9

Результати контрольної роботи з української мови

Клас

П.І.Б. вчителя

Всього учнів

Виконали роботу

В

Д

С

П

Якість учнів %

Середній бал

4-А

Шпак А.Л.

19

19

4

6

8

1

59 %

7,3

4-Б

Недзельська Н.А

14

14

2

6

3

3

55 %

6,7

 

Всього

33

33

13

21

11

-

57 %

7

  2017-2018 н.р.

 

Олімпіади та конкурси 

з/п

Предмет

ПІПБ  учня

Клас

Місце

ПІПБ вчителя

1

Екологія

Шевцов Віктор

11

3

Пльонсак Н.В

2

Історія

 

Крис Тетяна

10-А

2

Балтовська Н.О.

 

3

 

 

Біологія            

Мазур Леся

9-Б

1

6-обл.

Мащук Н.Є.

Українська мова і література

2

Парнета Н.В.

Конкурс Т.Шевченка

2

4

 

 

Хімія

Калінчук Альона

7

2

Лагановська М.В.

5

 

Англійська

мова

Копитчук Сергій

8-А

2

 

Байдацька Г.Й.

6

Інформаційні технології

Паянок Микола

10-А

2

Мазур Г.М.

7

Трудове навчання

Ковальський Богдан

10-А

3

 

8

Котюжанська Лілія

 

8-А

3

Мостова Н.І.

9

Чернецька Ольга

9-А

3

10

Юні математики, українська мова (3-4 класи),природознавство

Данеленко Віктор

3-Б

3,3,2

Недзельська Н.А.

11

Природознавство

Миросліп Дарія

3-А

2

Огороднік Т.В.

12

Власенко Світлана

4-Б

3

Морозюк Т.О.

13

Конкур імені Т.Шевченка, активний учасник районних конкурсів,агітбригад

Задорожна Дарія

7

 

 

14

Конкур імені П.Яцика

Усата Анастася

6-А

2

Симонішена Н.О.

15

 

Конкур читців,участь у обласному турі

Столярчук Альона

10

 

Парнета Н.В.

16

Обласний конкурс «Музична парасолька»

Кучер Віка

5-А

 

 

Хмельовська В.В.

17

Міс і Містер орфографії

Пльонсак Тимур

4-А

3

Шпак А.Л.

18

Активні учасники районних конкурсів,агітбригад

Антонюк Ольга

7

 

Попик О.В.

Хмельовська В.В

19

Чернецька Ольга

7

20

Білоус Ольга

7

21

Мандзюк Дарія

7

22

Підгородецький Валентин

9-А

23

Ковальський Богдан

10-А

24

Чернецька Дана

9-А

 

25

 

 

 

 

 

 

Переможець районного конкурсу «Повір у себе»

Копитчук Олександра

4-А

 

Шпак А.Л

 

 

 

 

Рівень навчальних досягнень учнів Мурафської СЗШ за І семестр 2017-2018 навчального року

 

 

№ з/п

клас

кількістьучнів на початку року

прбуло

вибуло

кількістьучнів на кінець року

навчається на :

на 10-12

%

на 7-9

%

якіснийпоказник, %

на 4-6

%

на 1-3

%

СБ

1

1-А

28

 

 

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

2-А

20

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2-Б

16

 

 

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

3-А

19

 

 

19

 

 

9

47,3

47,3

10

52,6

 

 

7,1

5

3-Б

15

 

1

14

1

7

5

35

35

8

58

 

 

6,5

6

4-А

20

 

 

20

1

5

9

45

50

10

50

 

 

7,1

7

4-Б

13

 

 

13

 

 

6

46

46

7

53

 

 

7,2

 

2 – 4

131

 

1

130

2

3

29

43,3

44,5

35

53,7

 

 

7

8

5-А

18

 

 

18

 

 

10

55

55

8

45

 

 

6,9

9

5-Б

14

1

1

 

 

 

2

14

14

12

86

 

 

6,8

 

 

 

 

 

 

14

 

 

10

15

 

 

15

 

 

7

47

47

8

53

 

 

7,7

11

6-Б

16

 

 

16

 

 

3

18,4

18,4

13

80,6

 

 

6,9

12

7-й

26

 

 

26

 

 

17

65

65

9

35

 

 

7

13

8-А

16

 

 

16

 

 

5

32

32

11

68

 

 

6

14

8-Б

18

 

 

18

 

 

9

50

50

9

50

 

 

6,9

15

9-А

17

 

 

17

 

 

5

29,5

29,5

12

70,5

 

 

6,7

16

9-Б

19

 

 

19

 

 

5

26,5

26,5

14

74,4

 

 

7,3

 

5 – 9

159

 

 

159

 

 

63

37,4

37,4

96

62,6

 

 

6,9

17

10-А

18

 

 

18

 

 

8

44

44

10

56

 

 

7,3

18

10-Б

13

1

 

14

 

 

2

14,2

14,2

11

78,7

1

7,1

5,4

19

11-й

17

 

 

17

 

 

6

35

35

8

46,6

3

17,4

6,3

 

10к -11к

48

1

 

49

 

 

16

31

31

29

60,4

4

8,6

6,3

1к-11к

338

2

2

338

2

1,2

108

37,2

38

160

59